اقامت از طریق ثبت شرکت

اقامت از طریق ثبت شرکت یکی از شیوه‌های مهاجرت غیر تحصیلی با استفاده از سرمایه گذاری در کشور مقصد می‌باشد. با رشد روز افزون متقاضیان مهاجرت، کشورهای ‌زیادی به پذیرش درخواست ثبت شرکت از سوی مهاجران خارجی اقدام می‌کنند. یکی از روش‌هایی که مهاجران می‌توانند از آن به عنوان راهی برای اخذ اقامت موقت و یا دائم استفاده کنند، سرمایه گذاری و اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور مقصد می‌باشد.

افراد زیادی هستند که هدف آن‌ها از مهاجرت داشتن فعالیت‌های اقتصادی در کشورهای اروپایی و دیگر نقاط جهان به دلیل رونق اقتصادی و شرایط ایداه‌آل فعالیت در این کشور‌ها می‌باشد. بنابراین فرد متقاضی با ثبت شرکت در یکی از کشور‌های خارجی به خصوص اروپایی علیرغم بهره‌مندی از فضای اقتصادی مناسب برای فعالیت، می‌تواند به دریافت ویزای موقت خود اقدام کند. با ثبت شرکت در یک کشور تبدیل اقامت موقت به دائم، امکان پذیر خواهد بود.

به عبارت دیگر اقامت از طریق ثبت شرکت، اقامتی است که فرد با داشتن شرایط موجود، می‌تواند با ثبت یک شرکت و سرمایه گذاری در کشور مقصد اقدام به دریافت اقامت آن کشور کند؛ این اقامت در ابتدای کار موقت خواهد بود که شما می‌توانید با داشتن فعالیت اقتصادی مداوم در زمینه‌های متفاوت و همچنین پرداخت منظم مالیات تعیین شده از سوی مراکز قانون گذار نسبت به اخذ اقامت دائم آن کشور پس از مدت زمان تعیین شده اقدام کنید. میزان مالیاتی که می‌بایست از سوی شما پرداخته شود بر اساس قوانین وضع شده از سوی مراکز قانون گذار تعیین خواهد شد. قوانین و شرایط ثبت شرکت متناسب با قوانین وضع شده در هر کشور متفاوت خواهد بود. لازم به ذکر است که در اکثر کشور‌ها برای ثبت شرکت به افتتاح یک حساب بانکی نیاز می‌باشد.

موسسه آتیس با به کارگیری وکلای مجرب و متبحر در این زمینه دریافت این نوع اقامت را در کوتاه ترین بازه زمانی تضمین می نماید و در تمامی مراحل کار از آماده سازی مدارک در ایران گرفته تا کارهای مربوط به اداره مهاجرت و حساب بانکی و … در کشور مقصد شما عزیزان را همراهی می‌کند و در مرحله به مرحله پروسه کار حضور همکاران موسسه مهاجرتی آتیس در کنار متقاضیان جهت تسریع و تسهیل انجام کار آرامش خاطر و عدم نگرانی جهت به سرانجام رساندن کار را به متقاضیان گرامی ارائه می‌کند.

ثبت شرکت
مهاجرت