انتخاب کشور مقصد

به طور کلی از زمان تصمیم گیری برای مهاجرت تحصیلی تا زمان ورود به خاک کشور مقصد، متقاضی با داشتن یک برنامه مدون میتواند گام به گام مراحل کار خود را پیش ببرد و از سردرگمی و به بیراهه رفتن که موجب هدر رفت زمان زیادی می شود اجتناب نماید.

اولین اقدامی که برای شروع هر کاری باید انجام شود کسب اطلاعات لازم و تخصصی در زمینه مورد نظر است. مهاجرت به کشوری برای تحصیل ، امری مهم و سرنوشت ساز است. چرا که فرد تصمیم میگیرد بهترین بازه زمانی زندگی خود را صرف تحصیل و آموزش و سرمایه گذاری برای آینده خود نماید، لذا یک انتخاب اشتباه و تصمیم گیری غلط، میتواند تمامی آینده اجتماعی و شغلی فرد را تحت الشعاع قرار دهد.

همچنین امروزه گستردگی کشورهای جذاب برای مهاجرت تحصیلی باعث شده تا متقاضی در انتخاب مقصد نهایی خود برای تحصیل و زندگی دچار تردید و ابهام شده و نتواند به درستی کشور مناسب با شرایط خود را انتخاب نماید.

در انتخاب یک کشور برای مهاجرت عواملی مانند شرایط تحصیلی، شرایط مالی، شرایط سنی و خانوادگی و … همه مواردی هستند که باید به آن توجه نمود چرا که هر کشور و حتی هر دانشگاه شرایط خاص خود را برای پذیرش متقاضی تعریف می نماید که متقاضی میتواند  با آگاهی از این شرایط دست به انتخابی مناسب و ایده آل بزند.

راه‌کار

موسسه آتیس با برخورداری از تیم تخصصی مشاوران مجرب و داشتن اطلاعات به روز  مربوط به هر کشور که آنها را به صورت مستقیم و بی واسطه از وکلا و متخصصین محلی مستقر در هر کشور دریافت می نماید، این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده است تا بتوانند متناسب با نیاز و شرایط بهترین کشور مناسب برای مهاجرت تحصیلی را انتخاب نمایند. بخش قابل توجهی از موفقیت متقاضی در پروسه کاری مهاجرت در گرو گام اول آن، که انتخاب کشور و دانشگاه است میباشد که آتیس این پروسه را برای شما سهل و قابل دسترس می نماید.

مشاوره تخصصی انتخاب کشور مقصد