طراحی صنعتی در آلمان ( دانشگاه مونیخ )

امروزه متقاضیان زیادی قصد تحصیل در اروپا و مهاجرت تحصیلی به کشور‌های سطح اول جهان را دارند؛ یکی از رشته‌های مورد علاقه و پر تقاضا متقاضیان مهاجرت تحصیلی، رشته مهندسی طراحی صنعتی است که در آلمان و در دانشگاه مونیخ برای متقاضیان و علاقمندان به این رشته ارائه می‌شود. تحصیل در آلمان در رشته طراحی صنعتی هر ساله با تقاضای زیادی روبرو است. دانشگاه مونیخ آلمان در کنار تمام رشته‌های مهندسی که در مقاطع مختلف ارائه می‌دهد، رشته طراحی صنعتی را نیز در مقطع کارشناسی ارشد برای متقاضیان تحصیل در آلمان در این رشته ارائه داده است؛ و به عبارت دیگر دانشگاه مونیخ آلمان تنها به ارائه رشته طراحی صنعتی در این مقطع اقدام کرده است.

رشته طراحی صنعتی دانشگاه مونیخ آلمان

مشاوران ما در موسسه مهاجرتی آتیس سعی بر این دارند تا با استناد به منابع دقیق و وب سایت رسمی دانشگاه مونیخ اطلاعاتی جامع را در ارتباط با رشته طراحی صنعتی در مقطع کارشناسی ارشد در اختیار شما علاقمندان قرار دهند. در این مقاله به بررسی اجمالی رشته طراحی صنعتی دانشگاه مونیخ در مقطع کارشناسی ارشد خواهیم پرداخت. برای تحصیل در آلمان و در رشته طراحی صنعتی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه مونیخ می‌بایست اطلاعات کافی در مورد شرایط، هزینه‌ها و دوره تحصیلی این رشته داشته باشید.

رشته طراحی صنعتی دانشگاه مونیخ

هنگام تصمیم برای مهاجرت تحصیلی و تحصیل در اروپا می‌بایست در کنار کسب اطلاعات درباره کشور و دانشگاه محل تحصیل، اطلاعات کافی را در ارتباط با ماهیت رشته مورد علاقه خود و همچنین اطلاعاتی راجع به رشته مورد نظر در دانشگاه مقصد داشته باشید تا در ادامه تحصیل در آلمان با مشکل روبرو نشوید. تحصیل در آلمان در رشته طراحی صنعتی دانشگاه مونیخ که تنها در مقطع کارشناسی ارائه می‌شود به صورت تمام وقت بوده و زبان مورد نیاز برای تحصیل در آلمان در رشته طراحی صنعتی دانشگاه مونیخ زبان آلمانی می‌باشد. ( برای اطلاع از جزئیات مدرک مورد نیاز می‌توانید با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی آتیس تماس بگیرید ) دانشکده طراحی واقع در شهر مونیخ بوده و تحصیل در این رشته نیز در این شهر و در همین دانشکده صورت می‌گیرد. این دوره شامل چهار ترم تحصیلی می‎باشد که دانشجو برای فارغ التحصیلی در رشته طراحی صنعتی در دانشگاه مونیخ آلمان می‌بایست 120 واحد درسی را در دوره کارشناسی ارشد با موفقیت پشت سر بگذارد. شروع ترم تحصیلی رشته طراحی صنعتی دانشگاه مونیخ آلمان در ماه اکتبر بود که هزینه تحصیل برای هر ترم آن مبلغی بالغ بر 129 یورو تخمین زده شده است.

  • در این دوره چه چیزهایی یاد خواهید گرفت؟

با تحصیل در آلمان در رشته طراحی صنعتی به طور کلی ارتباط میان صنعت و طراحی مورد بررسی قرار می‌گیرد به این ترتیب که تأکید برنامه بر انتقال درک میان رشته ای از طرح و تحقیقات طراحی است. این امر بر تفکر کارآفرینی و چگونگی ترجمه ایده ها به عمل تأکید دارد. در واقع رشته طراحی صنعتی رشته‌ای ترکیب شده از طراحی و آشنایی با صنعت‌های موجود است. تحصیل در آلمان در رشته طراحی صنعتی دانشگاه مونیخ به شما این امکان را می‌دهد تا بیشتر از هرچیزی به سمت نوآوری در صنایع موجود کشیده شوید و بع عبارتی دست به طراحی‌های جدیدی بزنید. لازم به ذکر است که متقاضی مهاجرت تحصیلی به آلمان برای تحصیل در رشته طراحی صنعتی دانشگاه مونیخ چنانچه به هنر طراحی تسلط داشته باشد، تحصیل راحت تری را در این رشته خواهد داشت.

  • مهارت‌های زبانی لازم برای شرکت در این دوره چیست؟

اگر می خواهید برای این مهاجرت تحصیلی به آلمان و تحصیل در آلمان در رشته طراحی صنعتی دانشگاه مونیخ اقدام کنید، به مهارت کافی در زمینه زبان آلمانی نیاز دارید. مدارک مربوط به مهارت زبان شما باید قبل از پایان مهلت درخواست ارائه شود. درباره گواهینامه های شناخته شده و روش های دیگر اثبات مهارت های زبان آلمانی خود بیشتر بیاموزید. این شواهد از مهارت زبان شما تأیید می کند که شما با حداقل شرایط زبان برای پذیرش در برنامه مطابقت دارید. بسته به برنامه و سوابق فردی شما ، ممکن است لازم باشد که شما در حین تحصیل روی مهارتهای زبانی خود کار کنید. برای اطلاع از مدارک لازم می‌توانید به وب سایت رسمی دانشگاه مونیخ آلمان مراجعه کرده و یا با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی آتیس تماس حاصل فرمائید و از راهنمایی‌های لازم بهره‌مند شوید.

  • گزینه های من بعد از کسب این مدرک چیست؟

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه ارشد ، می توانید وارد یک حرفه شوید. تیم مشاوران ما در موسسه مهاجرتی آتیس در می‌تواند در مورد سؤالات مربوط به گرایش حرفه ای، جستجوی شغل در آلمان و همچنین درخواست شغلی به شما کمک کنند.