مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی امروزه یکی از روش های معقول و محبوب مهاجرتی محسوب می شود؛ این روش مهاجرتی اغلب برای علاقمندانی که ادامه تحصیل در کشورهایی همچون آمریکا، کانادا و کشور های اروپایی را انتخابی مناسب برای رسیدن به آتیه ای روشن در زندگی خود می دانند، گزینه ای مناسب خواهد بود. تحصیل در خارج از کشور یک فرصت طلایی و تضمینی برای موفقیت زندگی شما خواهد بود.

مهاجرت برای تحصیل زمانی شما را به سوی موفقیت سوق خواهد داد که شما علاقمندان عزیز با داشتن آشنایی کامل نسبت به معایب و مزایا، فرصت‌ها و شرایط به انتخاب گزینه‌ای مناسب در امر مهاجرت برای تحصیل اقدام کنید. همانطور که مهاجرت تحصیلی ممکن است موفقیت‌های بسیاری را برای آینده شما به ارمغان بیاورد؛ عدم توجه به فاکتورهای موثر در یک انتخاب صحیح می‌تواند شما را از این آینده درخشان دور کند.

اقدامات لازم برای مهاجرت تحصیلی

از مواردی که دانشجویان و علاقمندان به مهاجرت تحصیلی می‌بایست به آن توجه داشته باشند عبارتند از سن شخص، میزان پس انداز وی، رشته تحصیلی فرد، هدف از مهاجرت و وضعیت کنونی تحصیلی. موسسه مهاجرتی آتیس با داشتن تیم مشاوره مهاجرتی مجرب با توجه به اطلاعات شما مهمترین و مناسب‌ترین گزینه جهت مهاجرت برای تحصیل را پیش روی شما عزیزان خواهد گذاشت.

مشاوران و وکلای حقوقی موسسه مهاجرتی آتیس با داشتن آشنایی کامل نسبت به امور مهاجرتی و آگاهی کامل از فرصت‌های تحصیلی و همچنین تحصیل در اروپا شما را در این امر راهنمایی خواهند کرد. همکاران ما در تیم موسسه آتیس شما را برای رسیدن به هدف خود در تمامی مراحل پذیرش تحصیل و مهاجرت به کشورهای اروپایی و کشور‌هایی همچون کانادا همراهی خواهند کرد.

مراحل مهاجرت تحصیلی

برای اقدام به مهاجرت مراحلی را می‌باست انجام دهید، این مراحل شامل اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی، مهیا کردن مدارک لازم، اخذ ویزای تحصیلی و مراجعه به سفارت در زمان مقرر شده می‌باشد. از اقدامات و مراحل مهم در مهاجرت برای تحصیل، اخذ ویزای تحصیلی می‌باشد. در کنار افرادی که قصد مهاجرت برای تحصیل به کشور‌های دیگر را دارند، تعداد زیادی از افراد نیز با گرفتن ویزای تحصیلی اقدام به مهاجرت می‌کنند.

مهاجرت برای تحصیل تنها مختص دانشجویان و تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور نمی‌باشد و گاها دانش آموزان بسیاری در داخل کشور به دلایل مختلفی همچون دشوار بودن کنکورهای داخلی ایران جهت تحصیل در رشته های گوناگون خواهان مهاجرت به کشورهای دیگر  و تحصیل در اروپا در رشته مورد علاقه خود هستند. لازم به ذکر است مهاجرت برای تحصیل بدون داشتن مدرک زبان نیز در برخی از کشور‌ها امکان پذیر است.

مهاجرت تحصیلی رایگان

به طور کلی تحصیل در اروپا و دانشگاه های این کشورها هزینه‌ی پایینی دارد و در برخی موارد این هزینه در حد رایگان خواهد بود. علاقمندان می‌توانند در بعضی از مواقع به گرفتن بورسیه‌ی تحصیلی اقدام کرده و حتی با گرفتن فاند خود را آماده‌ی تحصیل رایگان در کشورهای اروپایی و سایر کشور‌ها کنند. به طور مثال کشور اتریش با داشتن شرایط تحصیلی عالی و دانشگاه‌های با سطح علمی بالا می‌تواند یکی از مناسب ترین اتخاب‌ها برای مهاجرت تحصیلی باشد. به طور کلی هزینه‌ی تحصیل در اتریش معادل 500 یورو در طول یک ترم تحصیلی خواهد بود؛ این در حالیست که شما عزیزان برای تحصیل در دانشگاه‌های دیگر می‌بایست هزینه‌هایی گزاف و چند هزار یورویی را بپردازید.

موسسه آتیس با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای اروپایی آماده خدمت رسانی در زمینه اخذ بورسیه تحصیلی برای دانشجویان واجد شرایط می‌باشد؛ تیم آتیس با داشتن مشاوران خبره شما را در مسیر اخذ بورسیه و کاهش هزینه‌های تحصیل به حداقل مقدار ممکن یاری مینماید. شایان به ذکر است که هزینه زندگی دانشجویان واجد شرایط بورسیه به طور کامل از سوی این موسسه پرداخت خواهد شد.

درباره تحصیل در خارج بدانید

کشور‌های اروپایی و کشورهایی همچون کانادا با داشتن بروزترین زیر ساخت‌های علمی و پژوهشی، فرصتی مناسب را برای ادامه تحصیل دانشجوها و دانش آموزان خارجی فراهم کرده اند. تحصیل در این کشور‌ها با توجه به بالا بودن رنکینگ دانشگاه‌ها در اروپا و شرایط ایده آل حاکم در این کشور‌ها، علاوه بر اینکه منجربه پیشرفت شخص در زمینه های علمی خواهد شد، امکان اشتغال در آن کشور را نیز فراهم خواهد کرد و شخص می‌تواند با توجه به فرصت‌های شغلی موجود در کشور های اروپایی در زمینه مرتبط با رشته‌ی تحصیلی خود شروع به فعالیت کند؛ بنابراین این انتخاب می‌تواند منجربه شاغل شدن شخص و کسب درآمد بالا در کشور محل تحصیل او شود  و به دنبال این مزایا پس از آن امکان اخذ اقامت دائم آن کشور را در آینده‌ای نه چندان دور خواهد داشت. تحصیل در دانشگاه‌های معتبر اروپایی می‌تواند تضمینی برای آینده‌ی شما و تحقق رویاهایتان باشد.

مهاجرت تحصیلی
موسسه مهاجرتی آتیس
مهاجرت تحصیلی
تحصیل در اروپا

کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید…

کشور اتریش
کشور اتریش
کشور روسیه
کشور روسیه
کشور اسپانیا
کشور اسپانیا
کشور قبرس
کشور قبرس
کشور آلمان
کشور آلمان
کشور کانادا
کشور کانادا
کشور ایتالیا
کشور ایتالیا