برنامه FAST-TRACK یکی از برنامه‌های شهروندی کشور اتریش و برای استفاده سرمایه گذاران بین المللی که اقدام به اخذ شهروندی این کشور کرده‌اند اتخاذ شده است. مهاجرت به اتریش امروزه به شیوه‌های مختلفی امکان پذیر است که یکی از این شیوه مهاجرت غیر تحصیلی به واسه سرمایه گذاری در این کشور است؛ برای این منظور متقاضی می‌بایست نسبت به تمام برنامه‌های سرمایه گذاری اتخاذ شده توسط دولت اتریش آگاهی کامل داشته باشد. یکی از این برنامه‌های سرمایه گذاری در اتریش FAST-TRACK می‌باشد که با ایجاد و اشتراک در یک سهم اساسی اقتصادی امکان استفاده از آن برای سرمایه گذاران وجود خواهد داشت. با استفاده از این برنامه شما می‌توانید خود را بیش از پیش به اخذ اقامت اتریش نزدیک کنید. معمولاً اتباع خارج از کشور برای به دست آوردن تابعیت موظفند 10 سال به طور مداوم در اتریش بمانند.

سرمایه گذاری در اتریش

توجه داشته باشید که سرمایه گذاران بین المللی که قصد سرمایه گذاری از طریق برنامه FAST-TRACK را دارند می‌بایست این موضوع را در نظر بگیرند که دولت اتریش این سرمایه گذاری را بیشتر از موقوفات می داند. هنگامی که متقاضی مبلغی را متعهد شود ، آنها در هر مقطع آینده قادر به برداشتن آن نخواهند بود. با این حال ، این سرمایه گذاری مطابق قوانین اتریش کسر خواهد شد. همچنین سرمایه گذاری‌های منفعلی مانند سرمایه گذاری در دارایی های املاک و مستقلات یا اوراق قرضه دولتی شامل این برنامه نمی‌شوند. دولت اتریش برای این برنامه حداقل مبلغی را مشخص نکرده است اما با این حال می‎توان پیشنهاد کرد که برای تائید در برنامه FAST-TRACK حداقل 2،000،000 یورو سرمایه لازم است.

سرمایه گذاری در اتریش

درخواست تابعیت با استفاده از این برنامه فقط نیاز به ارسال فرم های تکمیل شده با ارائه جزئیات زندگی در مورد سرمایه گذار و خانواده در خارج از کشور دارد همچنین توضیحی در مورد اینکه صندوق های سرمایه گذاری در کجا متمرکز خواهد شد و اینکه متقاضی چگونه می تواند سهم اساسی در اقتصاد بگذارد، باید در این فرم درج شود.

موسسه مهاجرتی آتیس با داشتن بیش از 10 سال سابقه کاری طیف گسترده ای از خدمات ویزا و مهاجرت غیر تحصیلی و همچنین اعزام دانشجو را برای متقاضیان مشتاق به این موضوعات ارائه می‌دهد. اگر شما هم به دنبال مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل در اتریش، کار و یا سرمایه گذاری هستید می‌توانید با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی آتیس تماس حاصل فرمائید و یا از طریق تکمیل کردن فرم مشاوره آنلاین با ما در تماس باشید.

اینجا درباره ثبت شرکت در اتریش بخوانید