پر درآمدترین شغل‌های روسیه در سال 2018

کار در روسیه به عنوان یکی از کشور‌هایی که از صنایع و اقتصاد خوبی برخوردار است، در سال‌های اخیر مورد توجه متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است. متقاضیان برای کار در روسیه به دو صورت می٬توانند اقدام کنند؛ مهاجرت تحصیلی و به دنبال آن کار در روسیه پس از فارغ التحصیلی از یکی از دانشگاه‌های برتر روسیه و شیوه دیگه مهاجرت غیر تحصیلی به واسطه ویزای کاری و یا ویزای جستحو کار. در این مقاله قصد نداریم تا درباره تفاوت مهاجرت تحصیلی و غیر تحصیلی و یا شیوه اخذ ویزای کار روسیه صحبت کنیم بلکه هدف از ارائه این مقاله که توسط تیم مشاوره موسسه مهاجرتی آتیس گردآوری شده است بررسی چند شغل مطرح در روسیه است. بررسی مشاغل پر درآمد هر کشوری از جمله روسیه می‌تواند یک دید کلی را درباره بازار کاری آن کشور در اختیار متقاضیان کار در روسیه و سایر کشور‌ها قرار دهد. البته لازم به ذکر است که توجه به نرخ بیکاری یکی از دیگر مولفه‌های مهم در بررسی بازار کار روسیه می‌باشد. در اددامه به بررسی هشت شغل پر درآمد روسیه در سال 2018 می‌پردازیم.

پر درآمدترین شغل‌های روسیه

کار در روسیه

بازار کار روسیه نیز به مانند همه نقاط جهان دائما در حالا بالا و پائین می‌باشد؛ صنعتی که امروز به عنوان نخستین صنعت یک کشور محسوب می‌شود ممکن است در سال‌های آتی با رکود مواجه شود. دلیل این امر این است که تجارت واقعاً به توسعه فعلی و همچنین توسعه کشور در آینده بستگی دارد. همین مووع همچنین باعث می‌شود تا صنعتی که روسیه در آن موفق است در کوری دیگر موجب رکود باشد. اگر به دنبا کار در المان با حقوق بالا هستید می‌بایست تمام اطلاعات موحود در بازر کار المان را حداقل برای دو سال گذشته داشته باشید. بدست آوردن اطلاعات شما را از میزان حقوق هر شغلی آگاه می‌کند و ین خود یک پهن مثبت در انتخاب شغل محسوب می‌شود. در ادامه هشت کار از پر درآمد‌ترین شغل‌های روسیه در سال 2018 را برای شما معرفی خواهیم کرد.

هشت کار از پر درآمد‌ترین شغل‌های روسیه در سال 2018

  • کاپیتان کشتی ( Ship Captain )

طبق گزارش‌های اعلام شده در سال 2018 پردرآمد ترین سمت کار در روسیهبرای کپیتان‌های کشتی بوده است. اگر حداقل مدرک لیسانس در هر بخش مربوط به امور دریایی دارید ، می توانید با مراجعه به ارگان مربوطه برای استخدام درخواست خود را ارائه دهید. برخی از رشته هایی که در این حوزه شغلی می‌توان فعالیت کرد عبارتند از حمل و نقل دریایی ، مهندسی دریایی ، عملیات دریایی و فناوری ، تدارکات و حمل و نقل بین مدولار ، سیستم های مهندسی دریایی ، مهندسی دریایی و مدیریت کشتی سازی.

لازم به ذکر است که برای استخدام شدن در این حوزه کار در روسیه باید 4 یال یابقه کاری در همین زمینه را داشته باشید. کار در روسیه در زمینه کشتی و نیروی دریایی با درآمد ماهینا 7،475 دلار در رتبه اول پر درآمدترین شغل‌های روسیه در سال 2018 قرار گرفته است.

  • فرمانده هواپیما ( Aircraft Commander )

گرچه آنها در همان هواپیما کار می کنند ، اما خلبان و فرمانده هواپیما یا خلبان فرماندهی می توانند کارهای مختلفی داشته باشند. در حالی که خلبان وظیفه پرواز هواپیما را بر عهده دارد ، فرمانده هواپیما وظیفه دارد از عملیات ایمن هواپیما هنگام پرواز اطمینان یابد می توانید به عنوان کاپیتان هواپیما با یک فرمانده هواپیما تماس بگیرید. اما اگر تعداد افراد مسئول هواپیما تنها یک نفر باشد ، فرمانده هواپیما خود خلبان است.

در اصل، فرمانده هواپیما شخصی است که دارای اختیار و مسئولیت نهایی در مورد بهره برداری و ایمنی پرواز است. قبل یا هنگام پرواز به عنوان خلبان فرماندهی معرفی شده است. و طبقه بندی ، کلاس و نوع مناسب را در صورت لزوم برای انجام پرواز نگه می دارد. دستمزد چنین موقعیتی حدود 4،784 دلار در ماه است.

  • دندانپزشک، دکتر ( Dentist/ Doctor )

به طور کلی یک دندانپزشک و یا پزشک می تواند در حدود 2،971 دلار در ماه در روسیه درآمد کسب کند. دلیل این امر این است که دولت روسیه توجه زیادی به بخش بهداشت دارد. یک دندانپزشک یا پزشک باید مهارت بالایی در مراقبت از بیماران داشته باشد. هرگونه سهل انگاری یا بی کفایتی می تواند به ضرر بیماران باشد. بنابراین، آنها برای چنین مسئولیت بالایی حقوق بالایی کسب می کنند.

  • مدیریت بحران ( Risk Manager )

اگر با تجارت بزرگ آشنا هستید ، ممکن است این موقعیت را نیز بدانید. مدیر ریسک وظیفه دارد از هرگونه وضعیت مضر که ممکن است در یک شرکت یا تجارت رخ دهد جلوگیری کند. خطرات زیادی وجود دارد که مدیر باید از عهده آن برآید. این موارد شامل قانون ، اقتصادی، جرم و عوامل محیطی است. با بسیاری از خطرات، مدیر ریسک همانند پزشک دریافت می شود که حدود 2،971 دلار در ماه است.

  • تحلیلگر فناوری اطلاعات ( IT Analyst )
اگر شما فارغ التحصیل علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر در روسیه هستید ، ممکن است از این موقعیت استفاده کنید. این موقعیت در حدود 2،817 دلار در هر ماه به شما پیشنهاد می کند. وظایف شما در طراحی و اجرای سیستم های IT کاربردی و مقرون به صرفه خواهد بود. علاوه بر اینکه شما یک متخصص IT هستید ، باید یک متخصص تحلیلگر باشید و نیازهای تجاری را درک کنید. این موارد برای اطمینان از این امر است که شما توانایی خوبی در حل مشکلات بر این اساس دارید.