کارت RWR اقامت اتریش

بسیاری از افراد هستند که با توجه به تخصصی که دارند به دنبال مهاجرت برای پیدا کردن کار و اشتغال در کشور‌های سطح اول اروپایی هستند. مهاجرت به اتریش یکی از گزینه های است که افراد مشتاق به اشتغال در اروپا به دنبال آن هستند؛ برای اشتغال در کشور اتریش می‌بایست اقدام به اخذ اقامت این کشور کنید. اقامت در یک کشور اروپایی همچون اتریش و اخذ اقامت دائم اتریش می‌تواند آرزوی و رویای بسیاری از متقاضیان ایرانی باشد؛ با دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش ( کارت اقامت اتریش ) آینده خود و خانواده‌ی خود را در کشور اتریش که یکی از کشور‌های اروپایی سطح بالا است تضمین خواهید کرد.

این کارت برای اقامت اتریش و به منظور استفاده برای افرادی است که قصد مهاجرت به اتریش برای کار و اشتغال را دارند و می‌بایست یک سری از شرایط را داشته باشند. همانطور که در دیگر مقاله‌ها گفته بودیم یکی از راه‌های اخذ اقامت اتریش برای اشتغال استفاده از ویزای جستجوی کار با کسب حداقل امتیاز 70 است، با این وجود این روش دشواری‌های کمی ندارد و به همین دلیل عده‌ای از مهاجران ترجیح می‌دهند که از اوایل راه از راه‌های آسان تر و در عین حال با خیال آسوده تر مجوز ورود خود به کشور اتریش را بگیرند و عملا اقامت دایم خود را تضمین شده بدانند.

با توجه به مراحل آسان‌تر اخذ کارت قرمز سفید قرمز اقامت اتریش یکی از محبوب ترین برنامه‌های مهاجرتی در میان متقاضیان می‌باشد. موسسه مهاجرتی آتیس با در اختیار داشت تیم مشاوره مهاجرتی مجرب و با تجربه، مشاوره تخصصی را در زمینه مهاجرت به اتریش و اخذ کارت قرمز سفید قرمز به شما علاقمندان عزیز ارائه خواهد داد و همگام با آخرین تغییرات در قوانین در کنار شما خواهد می‌باشد.

سوالات متداول

اگر شما هم نام این شیوه از اقامت اتریش به گوشتان خورده باشد ممکن است سئوالاتی به ذهنتان برسد؛ سوالاتی که برای متقاضیان کار در اتریش به وسیله این کارت پیش می‌آید عبارتند از:

 • کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش به چه معناست؟
 • چه شرایطی برای دریافت کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش لازم است؟
 • چه افرادی می‌توانند برای کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش اقدام نمایند؟
 • چه میزان درآمد برای دریافت کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش لازم است؟
 • آیا امکان اخذ اقامت اتریش برای خانواده متقاضی وجود دارد؟
 • از چه طریقی می‌توان کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش را اخذ نمود؟

اقامت در اتریش

شیوه‌های اخذ کارت قرمز سفید قرمز اقامت اتریش

برای دریافت این کارت شما باید به یکی از دو راه ثبت شرکت و یا استخدام در اتریش را انتخاب کنید تا با در دست داشتن کارت قرمز سفید قرمز خود اقامت به سفر به اتریش و مشغول شدن در این کشور کنید.

استخدام در اتریش با کارت قرمز سفید قرمز

با دریافت این کارت علی رغم فراهم شدن امکان اقامت دایم خود شخص در اتریش امکان اخذ اقامت برای خانواده او نیز فراهم خواهد شد؛

کارت قرمز-سفید-قرمز در صورت اقدام از طریق استخدام، طی یک سیستم امتیازبندی به افراد زیر اعطا می‌گردد:

 • فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و کالج ‌های آموزش عالی اتریش
 • نیروهای متخصص مورد نیاز در لیست مشاغل
 • کارگران خویش‌فرما و دارای مشاغل آزاد
 • سایر کارگران مورد نیاز
 • بنیانگذاران مشاغل نوپا
 • کارگران خیلی ماهر

برای دریافت این کارت از طریق استخدام متقاضی می‌بایست موفق به کسب حداقل 50 امتیاز شود؛ با رسیدن امتیازات شما به این عدد کارفرما موظف لزوم حضور شما در اتریش به واسطه اثبات تخصص خاص شما می‌باشد بدین معنی که نشان دهد هیچی نیرویی در کشور اتریش در زمینه تخصص شما وجود نداشته و لذا حضور شما ضروری می‌باشد. با رسیدن امتیازات متقاضی به عدد 70 دیگری نیازی به اثبات نیاز شرکت به تخصص شما از سوی کار فرما نمی‌باشد.

ثبت شرکت در اتریش با کارت قرمز سفید قرمز

روش دیگری که می‌توانید به وسیله آن اقدام به اخذ کارت قرمز سفید قرمز اقامت اتریش کنید، ثبت شرکت در این کشور است. برای این منظور می‌بایست اقدام به ثبت یک شرکت با حداقل سرمایه 35 هزار یورویی در اتریش کنید؛ برای کسب اطلاعات لازم ثبت شرکت در اتریش اینجا کلیک کنید. همچنین می‌توانید از طریق شمار تماس با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی آتیس تماس حاصل فرمائید و یا از طریق فرم آنلاین مشاوره برای مشاوره مهاجرت به اتریش اقدام کنید. لازم به ذکر است در هر دو روش استخدام و ثبت شرکت برای اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش امکان اخذ اقامت برای خانواده شامل همسر )با حداقل 21 سال سن) و فرزندان (زیر 18 سال) وجود خواهد داشت.

 

اینجا درباره ثبت تحصیل در اتریش بخوانید