امروزه گسترده ترین و سهل الوصول ترین نوع مهاجرت، مهاجرت تحصیلی می‌باشد. اعزام دانشجو به عبارتی مفهوم خود را از مهاجرت تحصیلی گرفته و بر آن تمرکز دارد. در مقوله اعزام دانشجو محوریت موضوع دانشجو و روند اجرایی مراحل مهاجرت تحصیلی وی می‌باشد. زمانیکه متقاضی تصمیمی مبنی  بر  تحصیل در خارج از کشور میگیرد به نتیجه رسیدن پروسه اعزام دانشجو به کشور مقصد مستلزم طی مراحل مختلفی بوده که این امر مهم می‌بایست به صورت تخصصی پیگیری شود.

در امر اعزام دانشجو برای تحصیل در خارج از کشور اولین و مهم ترین مرحله کار، تصمیم گیری برای انتخاب کشور مقصد می‌باشد. در امر انتخاب کشور مقصد چندین عامل مهم دخیل هستند که می‌بایست به آن توجه ویژه نمود؛ مدارک تحصیلی، ارائه رزومه متناسب با مقطع و رشته تحصیلی، وضعیت مالی ، وضعیت سنی و …. همه جزو موارد مهمی هستند که در ابتدای کار باید مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفته و متناسب با آن شخص اقدام به انتخاب کشور متناسب با شرایط خود نماید.

بخش مشاوره تحصیلی موسسه مهاجرتی آتیس با برخورداری از تجارب گسترده و چندین ساله در این زمینه و با استمداد از وکلای محلی تمامی کشورهای حوزه فعالیت خود، امر اعزام دانشجو به بهترین کشورها جهت تحصیل را به بهترین شکل ممکن به سرانجام می‌رساند. از آنجایی که این موضوع دارای حساسیت بسیار بالایی بوده که دانش و توانایی تخصصی در این زمینه می طلبد موسسه مهاجرتی آتیس مفتخر است که با برخورداری از این دانش و تخصص، تحصیل در بهترین کشورهای دنیا را برای متقاضیان تحصیل در این کشورها، به امری ممکن و قابل دسترس مبدل نموده است.

اخذ پذیرش دانشگاهی