دوره مهارت‌های فنی در خارج از کشور

ارتقا سطح دانش در جهان امروزی در راستای بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده به مشتری، امری ضروری و حیاتی به شمار می‌آید. امروزه در سراسر دنیا دوره‌های مهارت فنی متعددی برگزرا می‌شود که هدف از شرکت در این دوره‌ها پیشرفت فردی در زمینه حرفه‌ای و شغلی متقاضی می‌باشد. امروزه متقاضیان بسیاری خواستار سفر به خارج از کشور به منظور شرکت در این دوره‌ها هستند. متقاضیان با شرکت در این دوره‌های معتبر که در کشورهای اروپایی برگزار می‌گردد، پس از اتمام دوره مدرک تخصصی این مراکز را دریافت می‌کنند.

شرکت در دوره مهارت‌های فنی در خارج از کشور زمینه ساز کسب مهارت‌های لازم برای وارد شدن شما به بازار کار خواهد بود؛ متقاضی می‌تواند پس از تکمیل و گذراندن دوره و دریافت مدرک پایان دوره، نسبت به جستجوی کار و شاغل شدن در زمینه‌ی مرتبط با مدرک خود در همان کشور و یا سایر کشور‌های دیگر اقدام کند؛ در صورت یافتن شغل امکان تبدیل ویزا به ویزای شغلی وجود خواهد داشت. همچنین این دوره‌ها می‌توانند تا سه سال نیز ادامه پیدا کند. این دوره‌های تخصصی بیشتر از 500 رشته  را شامل می‌شوند که مدارک صادر شده در پایان هریک از این دوره‌ها به طور کلی مدرک پایان دوره یا Certificate برای دوره های یک ساله، مدرک دیپلم یا Diploma برای دوره های دوساله و مدرک Advanced Diploma برای دوره های سه ساله می باشند. یکی از پیش‌نیازهای شرکت در این دوره‌ها داشتن مدرک معتبر زبان می‌باشد؛ البته این شرایط بسته به مرکز و کشور برگزاری این دوره شرایط مختص به خود را دارند.

اما درباره این دوره‌ها شاید سوالات مهمی در ذهن متقاضی مطرح باشد از جمله اینکه چه دوره هایی وجود دارد؟ در کدام کشورها می توان این دوره ها را شرکت کرد؟ هزینه این دوره ها به چه میزانی می‌باشد؟

موسسه مهاجرتی آتیس با در اختیار داشتن مشاوران مجرب و شناخت امکانات موجود در کشور‌های معتبر اروپایی می‌تواند مشاوره لازم برای شرکت در دوره‌های مهارت فنی را در اختیار شما متقاضیان عزیز بگذارد و شما را در این امر همراهی کند.

دوره مهارت‌های فنی در خارج از کشور